pozostala oferta
Kontakt
O Firmie
Strona główna
produkt polski produkt polski
Pozostała Oferta Pozostała Oferta Pozostała Oferta
Informacje o firmie
 

Firma zajmuje się produkcją profili z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego od 2000 roku.

Od samego początku kładliśmy nacisk na wysoką jakość i szeroką ofertę kolorystyczną produkowanych wyrobów, dzięki czemu marka posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym. Początkowo firma wytwarzała tylko profil C z twardego PCV oraz profil T z miękkiego PCV, przeznaczone do wykończenia krawędzi płyt wiórowych 16 i 18 mm. Następnie zaczęła sukcesywnie rozszerzać asortyment o nowe rozwiązania. I tak do oferty włączono przeźroczysty profil uszczelniający cokół kuchenny, także dedykowany do płyt meblowych 16 i 18 mm oraz profil przyblatowy kuchenny – przeznaczony do maskowania szczeliny pomiędzy ścianą a blatem kuchennym. Kolejnym naszym wyrobem, były przeźroczyste uszczelki przeznaczone do różnych systemów zabudów wnęk i szaf. Dostępne są dwa typy tych produktów: uszczelka U1 i uszczelka U2 – przeznaczone do szyby o grubości 4 mm.

Oprócz standardowej oferty, którą proponujemy naszym klientom, jesteśmy otwarci na nowe projekty i propozycje współpracy. Możemy szybko zrealizować nowe, jak i nietypowe, zamówienia kolorystyczne. Dobierzemy każdy kolor barwiony w masie, jak i kolor o strukturze drewna oraz wykonamy praktycznie każdy wymiar profili według potrzeby klienta. Co istotne, zapewnia bardzo krótkie terminy realizacji zleceń, zwykle od 7 do 14 dni.

Mimo ogromnej presji rynku na niską cenę, wciąż pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości. Do produkcji używamy gotowych granulatów o najwyższej jakości, co przekłada się na jakość naszych profili. Wymagającym klientom oferujemy folie ochronne i solidne opakowanie.

Jako nowość w roku 2011 wprowadziliśmy do naszej stałej oferty nowe propozycje skierowaną dla przemysłu ramiarskiego. Są to profile ramiarskie : profil ramiarski RAMS13/13 - zastępujący tradycyjne profile drewniane i profil ramiarski RAM19/10 - zastępujący drogie profile aluminiowe. Stosowane do masowej produkcji jak również w zakładach ramiarskich do oprawy zdjęć, wydruków, szkiców, dyplomów czy niewielkich obrazów.

W 2013 roku wprowadziliśmy nowość: profile międzyszybowe / uszczelki międzyszybowe do łączenia szyb wykorzystywanych przy budowie szkalnych ścian działowych.

IMG_B_02-kadr_4.jpg


Kontakt z nami
 Sprawdź PROMOCJE !                   Sprawdź PROMOCJE !                   Sprawdź PROMOCJE !


Strona główna O firmie Adres i Mapa Kontakt RODO
 
© ­ Białystok 2013
AliusMedia


profil międzyszybowy, profil miedzyszybowy, profil przyszybowy, uszczelka międzyszybowa, uszczelka miedzyszybowa, szklana zabudowa, bez ramowa zabudowa, bez ramowe systemy, przeszklenia, zabudowa szklana, szklane ścianki działowe, okucia do szkła, mocowania do szkła, ścianki szklane, systemy fasadowe, systemy szklane, drzwi szklane, szklane ścianki biurowe Espes, wypełnienie międzyszybowe, łącznik do szyb 12mm, łącznik do szkła 10mm, profil łączący szyby, bariera akustyczna, balustrada szklana, schody ruchome, jak połączyć szyby, P-8, P-10, P-12, inter panel seal, interpanel profile, taśma dwustronna, taśma 3M, taśma do klejenia szkła, taśma akrylowa, tesa, ACXplus, 4965, 7054, highly transparent tape, glass on H profile, glass partition wall , Glass to Glass Partitioning Joint